Oznámení o opatřeních spojených s ukončením činnosti

Rádi bychom Vás informovali, že se společnost Coverdeal Holdings Ltd. (dále jen „Společnost“) rozhodla ukončit svou činnost jako kyperská investiční společnost podáním žádosti o vzdání se licenčního čísla 231/14.

Z tohoto důvodu Společnost nebude přijímat nové klienty a existující klienti nebudou moci obchodovat na svých účtech nebo vstupovat do pozic, pokud tyto operace nesouvisí s uzavřením/ukončením otevřených pozic.

Tímto Vás žádáme o uzavření/zlikvidování všech otevřených pozic a o výběr dostupného zůstatku na Vašem obchodním účtu nejpozději do 15.11.2020 18:00 GMT+3. Vaše výběry budou zpracovány v souladu s Vašimi platnými dokumenty.

Vezměte prosím na vědomí, že pokud Vaše dokumenty nebudou platné nebo aktuální, budeme nuceni Vás kontaktovat a požádat o poskytnutí potřebné dokumentace k úspěšnému dokončení tohoto procesu.

Pokud své výběry neprovedete do 15.11.2020 18:00 GMT+3, Vaše prostředky budou převedeny do Kompenzačního fondu pro investory úřadu Kyperské komise cenných papírů (CySEC). Následně si prostředky budete moci nárokovat později.

Chcete-li podat stížnost, postupujte podle Pravidel pro podání stížnosti Společnosti uvedených na: https://globtrex.com/sk/clients-complaint-policy/.

Pokud potřebujete více informací, kontaktujte nás e-mailem na adrese support@globtrex.com, telefonicky na čísle +357 25 635 040 nebo poštou na níže uvedenou adresu:

COVERDEAL HOLDINGS LTD
Kristelina Tower
12 Arch. Makarios III Avenue
Office 201, 2nd Floor, Mesa Geitonia
4000, Limassol, Cyprus

Rádi bychom Vám poděkovali za Vaši přízeň a bylo nám potěšením s Vámi spolupracovat. Neváhejte nás kontaktovat, pokud máte jakékoli dotazy nebo obavy. Dejte nám vědět, jestli Vám můžeme nějak při tomto přesunu pomoci.

Skype
Upozornenie na riziko: Obchodovanie s CFD je riskantné a môže viesť k strate investovaného kapitálu. 74% investorov príde o penize pri obchodovaní s CFD. Uistite sa, že rozumiete riziku a neinvestujte viac, než si môžete dovoliť stratiť. Prečítajte si celé Vyhlásenie o odhalenie rizík. Doména Globtrex je spravovaná Coverdeal Holdings Ltd., ktorá je regulovaná CySEC pod číslom licencie 231/14.